środa, 21 grudnia 2011

Moja kolekcja lakierów do paznokci.

Hej!
Dzisiaj pokażę wam moją kolekcję lakierów do paznokci:


No to zaczynamy:

1. Wszystkie są z Essence, kolory od lewej: 56 Got A Secret, 37 Just Rock It!, 35 Movie Star. Moim ulubionym z tych trzech jest Got A Secret.


2. Wszystkie są z H&M-u, kolory od lewej: Strawberry Lollipop, Summer Sunrise, Pear Icecream, Pale Violet. Te są dopiero w fazie testowania, ale jak na razie dobrze się spisują. Niedługo będzie o nich recenzja więc zapraszam.


3.  Te są z Inglota, jak widać ten czerwony jest już stary, ale jeszcze nie zgęstniał więc używam. Kolory od lewej: 21, 723, 968


4. Tu też inglot, Lakier to nr 954 i to obok to Preparat wypełniający nierówności. Ta zieleń jest lekko perłowa więc nie zawsze mi się podoba jak pomaluję, ale na lato jest dobra. :)


5. Te są z Wibo. Fajne, tylko trzeba robić 3 warstwy bo prześwituje linia paznokcia. Kolory od lewej: ten zielony to chyba 331 chociaż nie jestem pewna, jeśli wiecie piszcie w komentarzach, beżowy to 351.


6. Te lakiery są z jakiejś hurtowni kosmetycznej, ten pomarańczowy ma bardziej łososiowy kolor. Numery to 21, 47


7. Te są z Golden Rose, brązowy z kolekcji Charming Nail Color nr 63, a pozostałe z Miss Selene numery 202 i 160


8. Jeden z My Secret zwykły biały numeru nie podam bo się starł a ten metaliczny z Catrice kolor 320 Back To Black. Ostatnio to mój ulubiony.


9. Tu jeden pękacz z Essence czarny oraz jakiś kupiony w drogerii Ab Lines kolor N1 (chyba)


10. I dwa ostatnie to Manhattan Lotus Efect numer 46D oraz Bell Fashion Colour nr 316. Oby dwa były moimi ulubieńcami we wakacje.


Oraz taka mała niespodzianka na święta: 
:)

Dziękuję za dobrnięcie do końca i życzę miłego dnia
Kasia xoxo